Виц на денот

Трпана разговара во кревет со Трпе:

– Срце цела ноќ сонував дека возам велосипед.

– Јас па како имам секс.

– Со мене ли?

– Не ти отиде некаде со велосипедот!


За повеќе вицови одете на страната вицотека.мк

29060043_2016680208590936_36926234558838
  • Facebook

© 2020 Аналитикум / Analitikum