Пендаровски во карантин?

На социјалната мрежа Фејсбук се појави статус каде кажува дека член на обезбедувањето на претседателот Стево Пендаровски е позитивен на коронавирус. Дали Стево Пендаровски имал контакт со тоа лице и дали е заболен од вирусот останува да видиме.


29060043_2016680208590936_36926234558838
  • Facebook

© 2020 Аналитикум / Analitikum