Излегоа нови „бомби“ од „Рекет“ (ВИДЕО)

Вкупно 11 аудио записи поврзани со случајот „Рекет“ вечерва беа објавени на непознат Јутјуб канал под име „Добар човек“.


Во снимките се слушаат разговори меѓу глас кој наликува на адвокатот Васил Димишков и Зоран Милески Кичеец, како и разговори меѓу Кичеец и Бојан Јовановски.

Според содржината на снимките, Кичеец преговара во име на Орце Камчев.


Аудио записите може да ги слушнете на овој линк.

извор: fokus.mk

29060043_2016680208590936_36926234558838
  • Facebook

© 2020 Аналитикум / Analitikum