Им светат очите од љубов: Игор и Илина повеќе не се кријат! (ФОТО)


И двајцата одлично ги познаваме и се исклучително добри во тоа што го прават.

Судејќи според објавите на социјалните мрежи, веќе подолго време се зборува за наводната врска на Илина Арсова и Игор Џамбазов.

Последната објава на која нивни следбеници на „Инстаграм“ гледаат љубов, Џамбазов ја објави денеска.

„Ние младите денес празнуваме“, напиша актерот под сликата направена во селото Сретеново, Стар Дојран.

извор: slobodenpecat.mk

29060043_2016680208590936_36926234558838
  • Facebook

© 2020 Аналитикум / Analitikum