Героски: Во СДСМ се крчка нов мега скандал, „Рекет 3“

Во СДСМ се крчка нов мега скандал. Рекет 3. Засега, ништо повеќе нема да кажам. Еве му шанса на Заев да се покрие дури е време, пишува на својот Фејсбук-профил новинарот и уредник на Плусинфо Бранко Героски. 

Инаку, Героски претходно го обелодени „Рекет 1“, а пишуваше и за низа други скандали што ја тресеа изминатиов период владата на СДСМ.


извор: vecer.mk29060043_2016680208590936_36926234558838
  • Facebook

© 2020 Аналитикум / Analitikum