ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО I Драма кај патарината Сопот: Полицијата aпcи дилepи


Пред малку се одиграла вистинска драма на патарината Сопот на автопатот Скопје-Велес. Сведоци споделиле видео од апсењето, поради кое настанала комплетна блокада на патот. Од МВР потврдуваат дека во тек е акција за апсење на дилери на хероин, но повеќе детали најавуваат по завршувањето. Видеото можете да го погледнете ТУКА


Извор Релевант.мк
извор: infomax.mk

29060043_2016680208590936_36926234558838