(Видео бoмба) Синот на Бајден пиштол гoл со пpocтитуткa: Русите имаат компpoмитирачки снимки


Хантер Бајден тврди дека Русите украле уште еден негов лаптоп за уцена додека бил близу до предозирање во хотелската соба во Лас Вегас, открива DailyMail.com.


Наводниот инцидент би значел дека Хантер изгубил вкупно три компјутери – првиот оставен во продавница за компјутери во Делавер, а вториот запленет од федералните агенти – секој од нив најверојатно има чувствителни информации за претседателот Џо Бајден и засрамувачките слики, видеа и комуникации на неговиот син Хантер Бајден.

Се чини дека третиот лаптоп се уште недостасува – и го зеле руски дилери на дрога откако се забавуваа со Хантер во Вегас, изјави тој во разговор со проститутка снимен од скриена камерата.


Откако се снимал како има секс со жената користејќи го својот лаптоп во јануари 2019 година, Хантер ја оставил камерата да снима додека раскажуваше за тоа што се случувало во Вегас во кој помина „18 дена одејќи од апартман во пентхаус оо апартман во пентхаус“, понекогаш трошејќи по 10.000 долари за ноќ.


„Потрошив луди суми пари“, рече Хантер. „Бев со овие момци.


Хантер Бајден тврди дека руските дилери на дрога украле уште еден негов лаптоп за уцена, додека тој бил блиску до предозирање во хотелска соба во Вегас во 2018 година. Видеото што го доби DailyMail.com го прикажува Хантер гол во куќа во 2019 година, објаснувајќи како верува дека неговиот лаптоп е украден од Русите.


ВИДЕОТО ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НА ЛИНКОТ.

Извор: Дејли Маил

29060043_2016680208590936_36926234558838