ФОТО | Елена Ристеска возврати на провокацијата од еден Бугарин: „Јас сум Македонка!!! Чиста!“


Пејачката Елена Ристеска објави фотографија на својот Фејсбук профил, со која освен големо внимание, привлече и несакани провокации.


На фотографијата следеа низа коментари од нејзините фанови кои не штедеа комплименти за Елена, но свој коментар остави и еден Бугарин кој ја испровоцира нашата пејачка да му возврати.


„Само една Бугарка може да е толку убава“!, напиша тој.

„Краси Панчев, мислиш, МАКЕДОНКА!!! Чиста“, му одговори Елена.извор: slobodenpecat.mk

29060043_2016680208590936_36926234558838